Prihláška

Škola v prírode

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Hotel Lomnistá

www.hotellomnista.sk

spolu so svojou chatovou osadou, leží v blízkosti malebnej obce Jasenie v okrese Brezno na rozhraní prekrásnych a rozsiahlych svahov Nízkych Tatier. Poloha a horské prostredie umožňujú vo voľnom čase venovať sa pešej turistike a využiť turistickú trasu na vrchol svahu Chabenec, ktorý leží vo výške 1955 m nad morom. Približne 15 km od hotela sa nachádza rekreačné stredisko Krpáčovo, ktoré ponúka nielen možnosť letného kúpania v prírodnej nádrži, ale aj zimnej lyžovačky v tamojšom lyžiarskom stredisku. Čarovná je taktiež Bystrianska dolina, ktorá je vhodná na ľahšiu a strednú turistiku. V doline ukrytá Bystrianska jaskyňa je známa priaznivým účinkom na liečenie pľúcnych chorôb. Ďalšou zaujímavosťou horehronského regiónu je Čiernohronská železnička, ktorá prechádza dedinami Čierny Balog a Hronec. Jazda v otvorených vozňoch vláčika malebnou krajinou je atrakciou najmä pre deti. Ubytovanie v 3 a 4 lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením na bunke. Kapacita 75 miest.

 


Hotel Mýto *** 

www.hotel-myto.sk

Hotel sa nachádza v nádhernom prostredí prírody Nízkych Tatier, klientom ponúka množstvo možností aktívneho aj pasívneho oddychu.
Súčasná moderná doba kladie vysoké nároky nielen na nás dospelých, ale aj na tých najmenších. Škola v prírode alebo lyžiarsky zájazd sú tým pravým pobytom, ktorý slúži na relax od bežných školských povinností a stmelenie kolektívu. S týmto zámerom by sme Vám radi dali do pozornosti veľké množstvo služieb a aktivít, ktoré hotel ponúka.
Nachádza sa tu nie len wellness centrum (bazén, sauny, vírivky, masáže), športová hala (squash, bowling, biliard, stolný tenis) či niekoľko vonkajších ihrísk (tenis, basketbal, volejbal, futbal), ale aj viacero lyžiarskych svahov a turistických možností v tesnej blízkosti hotela.  Pre pedagógov a deti dokážeme pripraviť nezabudnuteľný pobyt.
Kapacita 110 miest

 

Hotel - Chata Bystrina, Bystrá 

Zariadenie je aktuálne v celkovej rekonštrukcii do konca roka 2020. 

"Bystrina" sa nachádza v tichom prostredí Nízkych Tatier v podhorskej obci Bystrá - Tále v okrese Brezno. Nádherná príroda a okolité hory, Vám zabezpečia počas celého pobytu dokonalý relax a pokoj. Chata ponúka možnosť ubytovania v 4 - 5 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. K vybaveniu chaty patrí veľký vonkajší bazén, jedáleň, tri spoločenské miestnosti so spoločenskými hrami, volejbalové ihrisko, priestor na opekanie a grilovanie. Rozľahlý areál chaty s rozlohou 9000 m2 je ideálny pre školy v prírode, letné tábory, školské výlety a podobné podujatia.

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo