Prihláška

2% daní

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Milí priaznivci Detského Babylonu! 

Nenechajte 2% z Vašich daní štátu, keď máte možnosť použiť ich na dobrú vec a podporiť rozvoj osobnosti a fantázie detí. Už viac ako dve dekády vytvárame úsmev na tvári mnohým deťom z celého Slovenska pomocou magického a zázračného sveta divadla, ako i prežívaním krásnych rozprávkových príbehov spolu s deťmi. V posledných rokoch sa aj vďaka Vašej podpore rozrástli naše aktivity o Babylonskú Školu, čo umožňuje rozvoj osobnosti niekoľkonásobnému počtu detí ako doteraz. Preto neváhajte a podporte nás formou 2% z daní!!! Budeme vďační ak tento mali pošlete aj tetám, strýkom, starým mamám a otcom jednoducho všetkým dobrým ľuďom, ktorí radi podporia dobrú vec. 

Ako na to? 
Môžete tak urobiť vložením našich základných údajov do tlačív na poukázanie 2% z dane.

http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

  • pre daňovníka, ktorý má príjmy podľa § 5 až 8 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon”)

http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Základné údaje:
občianske združenie Detský Babylon
Fraňa Mojtu 279/14
949 01 Nitra
IČO:42117615
Registrácia: Evidencia OZ, MV SR v Bratislave, 20.12.2007

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v nových zázračných príbehoch! 

Za kolektív Detského Babylonu, 
Alimama 
PaedDr. Alena Hrančíková

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo