Prihláška

Škola v prírode

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

V nadväznosti na predchádzajúce úspešné ročníky Babylonskej Školy v prírode založenej na tvorivej hre a zážitkovom vzdelávaní, je pre nás veľkým potešením, že aj v roku 2022 vám môžeme priniesť výnimočný projekt špecializujúci sa na rozvoj detskej osobnosti, sebavedomia, fantázie a komunikačných schopností.

Našou filozofiou je vzdelávanie detí INAK. Po dvadsaťročných skúsenostiach s prácou s deťmi sme presvedčení, že intenzívne zážitkové činnosti Babylonskej Školy v prírode, sú jednou z najúčinnejších foriem vzdelávania, rozvoja osobnosti ako aj liečbu vnútorného života dieťaťa. Lektori (nepoužívame výraz animátori, naši lektori majú za sebou intenzívne ročné školenie) Babylonskej Školy pri svojej práci využívajú metódy rozvoja prirodzenej detskej tvorivosti, obrazotvornosti a vedome ovládanej tvorivej fantázie. Naším hlavným poslaním je vytvorenie priateľskej rodinnej atmosféry, upokojujúcej detskú dušičku.

Dieťa v Babylonskej Škole v prírode aktívne pracujúce v lektorom navodenom a riadenom zážitkovom procese, nielen poznáva, ale poznané aj uplatňuje. Buduje si svoje postoje k svetu a životu a spoznáva zákonitosti života. To všetko v komunikácii so svojimi spolužiakmi, pedagógmi a hlavne so sebou samým, v ponore do vlastného myšlienkového sveta. Babylonská Škola v prírode prostredníctvom intenzívnych zážitkov rozvíja osobnosť žiaka. Ak sa chcete dozvedieť viac, pokojne zavolajte a my radi odpovieme na Vaše dotazy.

Termíny a info jar 2022

Pozrite si, ako to u nás v Babylonskej Škole v prírode vyzerá

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)