Škola v prírode

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

V nadväznosti na predchádzajúce úspešné ročníky Babylonskej Školy v prírode založenej na tvorivej hre a zážitkovom vzdelávaní, je pre nás veľkým potešením, že aj v roku 2020 vám môžeme priniesť výnimočný projekt špecializujúci sa na rozvoj detskej osobnosti, sebavedomia, fantázie a komunikačných schopností.

Našou filozofiou je vzdelávanie detí INAK. Po dvadsaťročných skúsenostiach s prácou s deťmi sme presvedčení, že intenzívne zážitkové činnosti Babylonskej Školy v prírode, sú jednou z najúčinnejších foriem vzdelávania, rozvoja osobnosti ako aj liečbu vnútorného života dieťaťa. Lektori (nepoužívame výraz animátori, naši lektori majú za sebou intenzívne ročné školenie) Babylonskej Školy pri svojej práci využívajú metódy rozvoja prirodzenej detskej tvorivosti, obrazotvornosti a vedome ovládanej tvorivej fantázie. Našim hlavným poslaním je vytvorenie priateľskej rodinnej atmosféry, upokojujúcej detskú dušičku.

Dieťa v Babylonskej Škole v prírode aktívne pracujúce v lektorom navodenom a riadenom zážitkovom procese, nielen poznáva, ale poznané aj uplatňuje. Buduje si svoje postoje k svetu a životu a spoznáva zákonitosti života. To všetko v komunikácii so svojimi spolužiakmi, pedagógmi a hlavne so sebou samým, v ponore do vlastného myšlienkového sveta. Babylonská Škola v prírode prostredníctvom intenzívnych zážitkov rozvíja osobnosť žiaka. Ak sa chcete dozvedieť viac, pokojne zavolajte a my radi odpovieme na Vaše dotazy.

Termíny a info jeseň 2019

Termíny a info jar 2020

Pozrite si, ako to u nás v Babylonskej Škole v prírode vyzerá

"Vznik predstavení v Babylonskej Škole v prírode 2019 bol realizovaný s podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja"

Babylonská škola

Dieťa aktívne pracujúce v lektorom navodenom a riadenom zážitkovom procese, nielen poznáva, ale poznané aj uplatňuje. Buduje si svoje postoje k svetu a životu a spoznáva zákonitosti života. Babylonská Škola v prírode prostredníctvom intenzívnych zážitkov rozvíja osobnosť žiaka.

Viac informácií