Prihláška

Škola v prírode

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

 

Lektor v Babylonskej Škole v prírode

 

Práca s deťmi môže byť niekedy poriadna fuška, ale takmer vždy je to zábava, ktorá prináša pocit ozajstného zadosťučinenia. Pridaj sa do tímu 30 lektorov, ktorí  sa u nás starajú o to, aby deti zažili v škole v prírode päť nezabudnuteľných dní.

Babylonská Škola v prírode je postavená na práci s deťmi prostredníctvom divadla, divadelných hier a aktivít. Nemusíš sa toho obávať, nečakáme oskarové výkony. Všetko sa spolu postupne naučíme.

Prečo lektor a nie animátor, alebo vedúci v škole v prírode?

Animátor je človek, ktorý pripravuje pre deti zábavný program. U nás v Babylonskej Škole sa snažíme, aby sa deti vzdelávali. A to nie v odborných predmetoch, ale tak trochu inak. Lektori pri svojej práci využívajú metódy rozvoja prirodzenej detskej tvorivosti, obrazotvornosti a tvorivej fantázie. Týmto intenzívnym zážitkovým procesom rozvíjajú osobnosti detí. To ale neznamená, že sa deti s nami nebavia. Práve naopak!

Je normálne, že tieto procesy zatiaľ neovládaš, my ťa dôkladne zaškolíme.

Školenie

Stretávame sa pravidelne od októbra do apríla, 2x do mesiaca na cca 3h, aby sme sa uistili, že každý lektor, ktorý ide na turnus má istotu v tom, čo bude robiť. Lektori sú vďaka tomu sebavedomejší v práci s deťmi. Výhodou je aj utužovanie kolektívu počas celého roka.

Súčasťou stretnutí bude príprava na odbornú (divadelnú) časť programu, ale aj osobnostné školenia, motivácia, či spoločné hry a teambuildingy.  

Stretnutia sú pre účastníkov veľmi prínosné.

Čo za to?

Určite v prvom rade osobnostný rast, rozšírenie obzorov, nové kontakty a priateľstvá. Mnohí lektori sa následne u nás zamestnajú na rôznych pozíciách. Iní využívajú u nás nadobudnuté schopnosti a zručnosti vo svojom nasledujúcom profesnom živote a to aj v technických či ekonomických odboroch. 

Okrem toho si môžeš v nasledujúcej sezóne zarobiť od 70 – 1200 eur, pričom v Babylonskej Škole hradíme ubytovanie, dopravu a 5 x denne stravu.

Babylonskú Školu v prírode organizujeme od apríla do júna v týždňových turnusoch. Ak sa chceš toho veľa naučiť, ešte viac zažiť a nájsť si super partiu...

...pošli svoj životopis alebo prípadné otázky na maca@detskybabylon.sk

 

Zdravotník v Babylonskej Škole v prírode

Babylonskú Školu v prírode organizujeme od apríla do júna v týždňových turnusoch. Ročne sa u nás vystrieda približne 1800 detí, ktorých bezpečnosť a zdravie je pre nás na prvom mieste. Pridaj sa k nám a staň sa pre deti hrdinom!  

...v prípade záujmu kontaktujte Macu telefonicky 0902 370 754 alebo mailom na maca@detskybabylon.sk

 

 

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo