Prihláška

Denný Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Milí rodičia, veľavážené deti,

počas prázdnin zaneprázdneným rodičom pripadá úloha kreatívnych bádateľov, ktorí majú pripraviť Vám deťom prekrásne prázdniny. Vtedy na rad prichádza náš Babylon.

Naša Babylonská Rodina si pred niekoľkými rokmi povedala, aby sme Vám pripravili aj Denný letný tábor v Nitre.

Užite si voľné chvíle práve s nami a verte tomu, že slovo NUDA bude keď tak len názov súťažnej disciplíny. Príď medzi nás a staneš sa odvážnym, smelým a sebavedomým. Už nikdy nebude pre teba problém smelo rozprávať pred množstvom ľudí, už nikdy nezažiješ strach a paniku pred obecenstvom tohto sveta. Sebavedomie sa stane tvojím pokrvným bratom a odvaha celoživotnou láskou. Počas týždňa stráveného v spoločnosti priateľov a vedúcich si vyskúšaš ako chutí svet javiska, mikrofónov, kamier a samozrejme opojný potlesk divákov.

Program nášho NEOBYČAJNÉHO tábora je organizovaný v tvorivých dielňach, kde malí táboráci mimo iného zvládnu základy divadelných techník, moderovania, nácvik divadla na "doskách čo znamenajú svet", šikovné ručičky a veľa hier a pohybových aktivít.

Viac info Nitra: 
Viac info Šaľa: 
Viac info BB (obec Hronsek): 
Prihlášky: https://detskybabylon.sk/prihlaska-denny-tabor

Príď a hraj sa s nami, zaži dobrodružstvo a spoznaj nových kamarátov. Čakáme na teba!

"Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja."

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo