Denný Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

 

Milí rodičia, veľavážené deti,

počas prázdnin zaneprázdneným rodičom pripadá úloha kreatívnych bádateľov, ktorí majú pripraviť Vám deťom prekrásne prázdniny. Vtedy na rad prichádza náš Babylon.

Naša babylonská rodina si pred niekoľkými rokmi povedala, aby sme Vám pripravili aj Denný letný tábor v Nitre.

Užite si voľné chvíle práve s nami a verte tomu, že slovo NUDA bude keď tak len názov súťažnej disciplíny. Príď medzi nás a staneš sa odvážnym, smelým a sebavedomým. Už nikdy nebude pre teba problém smelo rozprávať pred množstvom ľudí, už nikdy nezažiješ strach a paniku pred obecenstvom tohto sveta. Sebavedomie sa stane tvojím pokrvným bratom a odvaha celoživotnou láskou. Počas týždňa stráveného v spoločnosti priateľov a vedúcich si vyskúšaš ako chutí svet javiska, mikrofónov, kamier a samozrejme opojný potlesk divákov.

Program nášho NEOBYČAJNÉHO tábora je organizovaný v tvorivých dielňach, kde malí táboráci mimo iného zvládnu základy divadelných techník, moderovania, nácvik divadla na "doskách čo znamenajú svet", šikovné ručičky a veľa hier a pohybových aktivít.

Príď a hraj sa s nami, zaži dobrodružstvo a spoznaj nových kamarátov. Čakáme na teba!

Viac informácii o ročníku 2019 

"Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja."

Prihláška TU

Babylonská škola

Dieťa aktívne pracujúce v lektorom navodenom a riadenom zážitkovom procese, nielen poznáva, ale poznané aj uplatňuje. Buduje si svoje postoje k svetu a životu a spoznáva zákonitosti života. Babylonská Škola v prírode prostredníctvom intenzívnych zážitkov rozvíja osobnosť žiaka.

Viac informácií
logo