Barefoot mokasíny Fuego

  • 99,00€ 110,00€
  • Bez DPH: 82,50€
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód produktu: Barefoot mokasíny Fuego

Dostupné možnosti

Množstvo:

Dámske barefoot mokasíny oceníte najmä pre ich rýchle obúvanie a elegantný vzhľad. Široká špička kopíruje tvar chodidla. Skvele sa hodia k nohaviciam aj k sukni alebo šatám.

Materiál a funkčnosť

Všetky topánky Luks sú šité ručne z kvalitnej kože. Koža sa prispôsobuje vašej nohe a neustále pracuje. Postupom času sa môže ľahko premieňať jej farebnosť. Pri správnej starostlivosti a pravidelné impregnáciu vám topánky Luks vydržia niekoľko sezón.

Barefoot mokasíny jemne obopínajú priehlavok i pätu. Nevyzúvajú sa. Pred prstami zostáva menší nadmerok. Koža je mäkká, príjemná a topánky ešte o niekoľko mm povolia.

Koža je prírodný materiál, ktorý v sebe skrýva čaro jedinečnosti a originality. Každý pár je originál.

Parametre

Platňa: 4,5 mm

Výška priehlavku u najmenšej veľkosti (36): 15,5 cm

Výška päty: 6 cm


Najvhodnejšie pre chodidlá s normálnym alebo nižším priehlavkom a najdlhším palcom.

Ako sa o tieto topánky starať?


Pred prvým použitím odporúčame naimpregnovať Nano impregnáciou na textil a kožu. V prípade potreby utrieť vlhkou handričkou. Po olejových impregnáciách kože stmavne!


Čo znamená barefoot?


Barefoot = Bosa CHÔDZA => ZDRAVÁ CHODIDLA


Barefoot je štýl obuvi "na boso" s dostatočným priestorom pre palec a ostatné prsty, kopíruje tvar chodidiel a má tenkú ohybnú podrážku. V barefoot obuvi chodíme ako na boso. To znamená, že tenká podrážka nás núti robiť, kratšie kroky, nedopadá na päty, používať palce a prsty na nohách, zapájať pozdĺžnu aj priečnu klenbu a aktivovať svalstvo celého chodidla. Tým sa postupne mení a napravuje vzorec chôdze, vracia sa spevnenie spadnutej klenby, rovnajú sa vybočené palce a celé telo začína fungovať prirodzene správne a bez bolesti. Tak ako tomu bolo v skorších dobách, než sme si začali obúvať modernú obuv s tvrdými, vysokými podpätkami a úzkymi špičkami.


Vyskúšajte naše bosé topánky. Veríme, že nebudete chcieť iné. Sú naozaj ako papučky.


Skladom veľkosť 39 - 25,8x9,7cm