Prihláška

Babylonský Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Letný tábor Detský Babylon 2022 (11 nocí) - 370,- EUR

Milí rodičia, veľmi sa tešíme veľkému záujmu zo strany vás a detičiek. Po skúsenostiach z minulého roka, sme nadšení, že opäť môžeme otvoriť prihlasovanie do dvoch turnusov pobytového tábora. Prvý turnus bude v termíne od 19. 7. 2022 – 307. 2022, aby sme mali väčšiu šancu na krajšie počasie a druhý turnus bude v dátume od 2. 8. - 13. 8. 2022.  Pozor! Tento rok budeme na novom mieste - Penzión Bystrina, Bystrá (okres Brezno). Viac na: http://penzionbystrina.sk/

1. turnus (11 nocí)
Termín prežitia krásnych zážitkov je od 19. 7. (utorok) do 30. 7. 2022 (sobota). Príchod do tábora bude 19. 7. od 16:00 do 18:00 a prvá spoločná strava bude večera. Plánovaný odchod je 30. 7. o 13:00 po skončení divadelného festivalu, stravu končíme obedom. 

2. turnus (11 nocí)
Termín prežitia krásnych zážitkov je od 2. 8. (utorok) do 13. 8. 2022 (sobota). Príchod do tábora bude 2. 8. od 16:00 do 18:00 a prvá spoločná strava bude večera. Plánovaný odchod je 13. 8. o 13:00 po skončení divadelného festivalu, stravu končíme obedom.

V cene je strava, ubytovanie, pitný režim, poistenie proti insolventnosti, poistenie detí, ceny a odmeny, program. 

Deti majú program s vedúcimi počas celého dňa, program sa skladá z klasického táborového programu (hry, súťaže, diskotéky, kúpanie) a umeleckých dielní zameraných na tvorivú hru a rozvoj osobnosti a sebavedomia detí. Noddeliteľnou súčasťou tábora je aj záverečný fetival pre rodičov a príbuzných, kde vystupujú všetky deti v rámci záverečného predstavenia na danú tému. 
Naši vedúci sú špeciálne školení na prácu s deťmi, tvorivú hru a zážitkové vzdelávanie. 

ZAŽI TÁBOR PLNÝ PRÍBEHOV - DETSKÝ BABYLON (11 NOCÍ)
Zažili sme Dva roky prázdnin, cestovali s Malým Princom po planétach, prežili bláznovstvá Pipi Dlhej Pančuchy, naučili sa lietať s Petrom Panom, porazili sme Šerchána.... V AKOM PRÍBEHU BUDEME TENTO ROK?

Ak to chcete zistiť, neváhajte a prihláste svoje deti do nášho pobytového tábora – Detský Babylon.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽU DETI TEŠIŤ?
Užijú si množstvo namakaných programov zaobalených v divadelnom duchu.
Absolvujú tvorivú hru – rozvíja detskú osobnosť, sebavedomie a fantáziu.
Vyskúšajú si dosky, ktoré znamenajú svet.
Spolu s vedúcimi naskúšajú záverečné predstavenie, v ktorom účinkujú všetky deti – tábor končí divadelným predstavení pre všetkých rodičov.
Zaspievajú si pri táboráku, okúpu sa v bazéne a vybláznia na diskotékach.  
Nájdu si množstvo nových kamarátov.

TÁBOR JE VHODNÝ PRE DETI OD 6 - 15 ROKOV

Záverečný festival 
Našu tradíciu neporušíme ani tento rok. Festival detských divadielok začne 30. 7. a 13. 8., čiže v sobotu o 10:00. Milí rodičia, babičky a deduškovia, tety a strýkovia i kamaráti, nenechajte si ujsť herecké výkony našich Babylončanov, Vašich detí. Srdečne Vás všetkých pozývame!

Miesto:
Detské letné tábory bývajú vždy v krásnom prostredí. Tentoraz to bude v Penzióne Bystrina, ktorý spolu s chatkovou osadou leží v malebnej obci Bystrá v okrese Brezno na rozhraní prekrásnych a rozsiahlych svahov Nízkych Tatier.Viac na: http://penzionbystrina.sk/

Ako sa tam dostanete: Mapa

Príchod a odchod Babylončiat je individuálny.
Neprehliadnite!

  • Nezabudnite priniesť so sebou fotokópiu preukazu poistenca
  • potvrdenie od lekára (nie staršie ako mesiac)
  • Detský Babylon je od 6 do 15 rokov
  • Pre zarezervovanie pobytu je potrebné poslať záväznú prihlášku v sekcii prihlášky a zaplatiť zálohu alebo plnú platbu na účet, uvedený v spätnom maily. 

Cena:
Cena pobytu je 370,- EUR (11 nocí)  a ako vždy Babylončatá, ktoré sa počas tábora preukážu "Certifikátom o abslovovaní tvorivej hry" v dielňach minuloročného Detského Babylonu dostanú od Alimamy darček.

Zálohu za tábor je potrebné vo výške 150,- eur uhradiť do 31. 12. 2021 (pre 1. turnus) a do dvoch týždňov od prihlásenia (pre 2. turnus).  2. časť platby vo výške 220,- eur je potrebné uhradiť do 31. 3. 2022 (pre 1. turnus) a do 30. 4. 2022 (pre 2. turnus). V tábore je miesto pre 110 detí. 

V príade, že sa tábor neuskutoční, alebo ak objednávateľ zruší pobyt zo zdravotných dôvodov, prípadne max. mesiac pred začatím tábora, bude objednávateľovi vrátená platba, organizátori si budú účtovať len administratívny poplatok vo výške 10,- eur na dieťa. 

Ako nám bolo v roku 2022 si pozrite v našej fotogalérii: 
Fotky 2021 1-turnus
Fotky 2021 2-turnus

Pre bližšie informácie zavolajte alebo napíšte na naše kontakty.

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo