Prihláška

Babylonský Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Letný tábor Detský Babylon 2021 (11 nocí) - 330,- EUR

Milí rodičia, veľmi sa tešíme veľkému záujmu zo strany vás a detičiek. Preto máme tento rok novinku! V histórii Detského Babylonu budú po prvýkrát dva turnusy tábora. Prvý turnus bude v posunutom termíne od 20. 7. 2021 – 31. 7. 2021, aby sme mali väčšiu šancu na krajšie počasie a druhý turnus bude v dátume od 3. 8. - 14. 8. 2021.  

1. turnus - VYPREDANÉ
Termín prežitia krásnych zážitkov je od 20. 7. (utorok) do 31. 7. 2021 (sobota). Príchod do tábora bude 20. 7. od 16:00 do 18:00 a prvá spoločná strava bude večera. Plánovaný odchod je 31. 7. o 13:00 po skončení divadelného festivalu, stravu končíme obedom. 

2. turnus (11 nocí)
Termín prežitia krásnych zážitkov je od 3. 8. (utorok) do 14. 8. 2021 (sobota). Príchod do tábora bude 3. 8. od 16:00 do 18:00 a prvá spoločná strava bude večera. Plánovaný odchod je 14. 8. o 13:00 po skončení divadelného festivalu, stravu končíme obedom.

V cene je strava, ubytovanie, pitný režim, poistenie proti insolventnosti, poistenie detí, ceny a odmeny, program. 

Deti majú program s vedúcimi počas celého dňa, program sa skladá z klasického táborového programu (hry, súťaže, diskotéky, kúpanie) a umeleckých dielní zameraných na tvorivú hru a rozvoj osobnosti a sebavedomia detí. Nodeliteľnou súčasťou tábora je aj záverečný fetival pre rodičov a príbuzných, kde vystupujú všetky deti v rámci záverečného predstavenia na danú tému. 
Naši lektori a vedúci sú špeciálne školení na prácu s deťmi, tvorivú hru a zážitkové vzdelávania. 

ZAŽI TÁBOR PLNÝ PRÍBEHOV - DETSKÝ BABYLON (11 NOCÍ)

Zažili sme Dva roky prázdnin, cestovali s Malým Princom po planétach, prežili bláznovstvá Pipi Dlhej Pančuchy, naučili sa lietať s Petrom Panom, porazili sme Šerchána.... V AKOM PRÍBEHU BUDEME TENTO ROK?

Ak to chcete zistiť , neváhajte a prihláste svoje deti do nášho pobytového tábora – Detský Babylon.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽU DETI TEŠIŤ?

Užijú si množstvo namakaných programov zaobalených v divadelnom duchu.

Absolvujú tvorivú hru – rozvíja detskú osobnosť, sebavedomie a fantáziu.

Vyskúšajú si dosky, ktoré znamenajú svet.

Spolu s vedúcimi naskúšajú záverečné predstavenie, v ktorom účinkujú všetky deti – tábor končí divadelným predstavení pre všetkých rodičov.

Zaspievajú si pri táboráku, okúpu sa v bazéne a vybláznia na diskotékach.  

Nájdu si množstvo nových kamarátov.

TÁBOR JE VHODNÝ PRE DETI OD 6 - 15 ROKOV

Záverečný festival 
Našu tradíciu neporušíme ani tento rok. Festival detských divadielok začne 31. 7. a 14. 8., čiže v sobotu o 10:00. Milí rodičia, babičky a deduškovia, tety a strýkovia i kamaráti, nenechajte si ujsť herecké výkony našich Babylončanov, Vašich detí. Srdečne Vás všetkých pozývame!

Miesto:
Detské letné tábory bývajú vždy v krásnom prostredí. Tentoraz to bude v Hoteli Lomnistá, ktorý spolu s chatkovou osadou leží v blízkosti malej obce Jasenie v okrese Brezno na rozhraní prekrásnych a rozsiahlych svahov Nízkych Tatier. www.hotellomnista.sk

Ako sa tam dostanete:


Príchod a odchod Babylončiat je individuálny.

Neprehliadnite!

  • Nezabudnite priniesť so sebou fotokópiu preukazu poistenca
  • potvrdenie od lekára (nie staršie ako mesiac)
  • Detský Babylon je od 6 do 15 rokov
  • Pre zarezervovanie pobytu je potrebné poslať záväznú prihlášku v sekcii prihlášky a zaplatiť zálohu alebo plnú platbu na účet, uvedený v spätnom maily. 

Cena:
Cena pobytu je 330 EUR (11 nocí) - 30 EUR na jeden pobytový deň a ako vždy Babylončatá, ktoré sa počas tábora preukážu "Certifikátom o abslovovaní dramatickej výchovy" v dielňach minuloročného Detského Babylonu dostanú od Alimamy darček.

Platbu za 2. turnus je potrebné uhradiť vo výške 330 EUR do  a do 28. 7. 2021.

V príade, že sa tábor neuskutoční, bude objednávateľovi vrátená platba, organizátori si budú účtovať len administratívny poplatok vo výške 10,- eur na dieťa. 

Pre bližšie informácie zavolajte alebo napíšte na naše kontakty.

 

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo