Babylonský Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Letný tábor Detský Babylon 2020

 

Tešíme sa veľkému záujmu zo strany rodičov a detičiek, čo spôsobilo, že už máme ročník 2020 VYPREDANÝ. V prípade, že máte veľký záujem, nápíšte nám mail na adresu prihlasky@detskybabylon.sk. Do mailu uveďte meno, vek dieťaťa a počet rokov v Babylone. My vás pridáme na zoznam čakateľov. 


Termín:
Termín prežitia krásnych zážitkov je od 7.7. (utorok) do 18.7.2020 (sobota). Príchod do tábora bude 7.7 od 16:00 do 18:00 a prvá spoločná strava bude večera. Plánovaný odchod je 18.7. o 13:00 po skončení divadelného festivalu, stravu končíme obedom. Našu tradíciu neporušíme ani tento rok. Festival detských divadielok začne 18.7., čiže v sobotu o 10:00. Milí rodičia, babičky a deduškovia, tety a strýkovia i kamaráti, nenechajte si ujsť herecké výkony našich Babylončanov, Vašich detí. Srdečne Vás všetkých pozývame!

Miesto:
Detské letné tábory bývajú vždy v krásnom prostredí. Tentoraz to bude v Hoteli Lomnistá, ktorý spolu s chatkovou osadou leží v blízkosti malej obce Jasenie v okrese Brezno na rozhraní prekrásnych a rozsiahlych svahov Nízkych Tatier. www.hotellomnista.sk

Ako sa tam dostanete:


Príchod a odchod Babylončiat je individuálny.

Neprehliadnite!

  • Nezabudnite priniesť so sebou fotokópiu preukazu poistenca
  • potvrdenie od lekára (nie staršie ako týždeň)
  • Detský Babylon je od 7 do 15 rokov
  • Pre zarezervovanie pobytu je potrebné poslať záväznú prihlášku a zaplatiť zálohu alebo plnú platbu na účet uvedený nižšie

Cena:
Cena pobytu je 297 EUR a ako vždy Babylončatá, ktoré sa počas tábora preukážu "Certifikátom o abslovovaní dramatickej výchovy" v dielňach minuloročného Detského Babylonu dostanú od Alimamy vreckové v hodnote 6,5 EUR. Zálohu je potrebné uhradiť vo výške 150 EUR do 31.12.2019 a do 31.3.2020 rovnakým spôsobom zvyšnú čiastku.

Pre bližšie informácie zavolajte alebo napíšte na naše kontakty.

Babylonská škola

Dieťa aktívne pracujúce v lektorom navodenom a riadenom zážitkovom procese, nielen poznáva, ale poznané aj uplatňuje. Buduje si svoje postoje k svetu a životu a spoznáva zákonitosti života. Babylonská Škola v prírode prostredníctvom intenzívnych zážitkov rozvíja osobnosť žiaka.

Viac informácií
logo